...
loader image

Terasų idėjos

Terasa – poilsio oazė, kurios prireikia kiekvienam – ir mažam, ir dideliam. Juk tai vieta, kurioje atsiribojama nuo rūpesčių, rutinos ir kasdienybės, atsipalaiduojama ir mėgaujamasi gamtos vaizdais, grynu oru ir puikia kompanija. Taip pat tokioje erdvėje galima užsiimti veikla, kuri, galima sakyti, „netelpa“ namuose, pvz., kūrybinės dirbtuvės ar vieta susitikimams, pramogoms su draugais. Kai tokia vieta jau yra – tai išties nuostabu, be galo gera ir malonu. Tikriausiai net neatsirastų nei vieno, kuris tai galėtų paneigti. Daugelyje sodybų yra terasos, pergolos ar kitokio tipo lauko poilsio erdvės. Be jų tiesiog neapsieinama. Net ir butų balkonai perdaromi taip, kad juose žmogus jaustųsi jaukiai ir galėtų pailsėti. Tačiau, ne visi turi terasas, deja, bet… tai dažniausiai tik laiko klausimas! Juk tiesiog reikalingos terasų idėjos, iš kurių pasirinkus vieną galima ją įgyvendinti ir turėti nuosavą terasą!

Terasos idėjos

Poilsio erdvių idėjų tiek, jog tiesiog sudėtinga išsirinkti! Ir ne tik dėl pačios konstrukcijos ar dizaino (terasos, verandos, stoginės, pergolos, žiemos sodai ir kt.), bet ir medžiagų pasirinkimo. Todėl tikrai reikėtų, kad būtų peržiūrėti terasų pavyzdžiai ir šitaip atlikti terasų idėjos paieškas. Juk norisi tokios terasos idėjos, kuri taptų tobuliausia poilsio vieta, ar ne?

Terasa, kaip ir bet kuri kita poilsio erdvė, gali būti statoma ir / ar montuojama iš įvairių medžiagų. Pagrindinės dalys yra tokios: grindys, konstrukcija, sienos, stogas. Dažniausiai ir daugiausiai medžiagų sudaro medinės lentos. Tokiais atvejais poilsio erdvės vadinamos pagal tai, iš kokios medienos buvo montuojamos. T. y.: maumedžio terasos, termo medienos terasos.

Kad ir kokią turėtumėte idėją terasai – svarbiausia, kad būtų parinktos aukštos kokybės medžiagos, o statymo ir montavimo darbai būtų atlikti profesionaliai. Todėl, kad visa tai užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą bei patikimumą.

Lauko terasos nuotraukos

Norite terasos, bet nežinote, kokią rinktis? Tai ne problema! Mūsų galerijoje yra lauko terasos nuotraukos, tad galite peržiūrėti, jų iš tiesų daug. Tad tikrai yra kur „paganyti akis“. Pamatysite nemažai sprendimų, kaip gali atrodyti poilsio erdvė, taip pat ir įrengimo variantų. Terasų idėjos pačios įvairiausios tiek konstrukcijos atžvilgiu, tiek dizaino: interjero ir eksterjero aspektu.

Matydami terasų nuotraukas greičiau suprasite, ko būtent Jums reikia, o ko tikrai nenorite. Be to, galbūt Jūsų fantazija įsijungs ir sugalvosite savą dar geresnį terasos projektą. Su Jūsų idėjomis ir mūsų darbais galėtume pastatyti tobulą terasą!

O kai jau terasa sumontuota – belieka užsiimti įrengimo darbais. Šiuo atveju irgi pravers lauko terasos nuotraukos, tiksliau – jų vidus. Tačiau čia vertėtų pagalvoti, ką tikrai norėtumėte matyti savo terasoje, t. y.: kokius daiktus, baldus ir kt. Kad Jums būtų ne tik gražu, bet ir praktiška. Taip pat, kad daiktai ir baldai neužimtų daug vietos, kad nebūtų per daug griozdiški. Juk, jei nebus kur praeiti, neįmanoma laisvai judėti terasoje, tai ir nelabai norėsis joje būti. Terasa – poilsiui skirta erdvė, kurioje turi būti malonu, jauku ir gera, taip pat ir praktiška. Be to, turėkite omenyje, jog terasoje nėra būtini brangūs ar lengvai dūžtantys daiktai, ypač, jei čia ketina leisti laiką vaikai ar tiesiog daug žmonių. Tokioje vietoje gal net labiau aktualus minimalizmas ir praktiškumas. Taip kad tikrai galėsite įsirengti terasą taip, kaip tik norėsite. O kai įrengimo darbai bus baigti galėsite mėgautis poilsiu joje kiekvieną akimirką per labai ilgą laiką.

Terasų pavyzdžiai

Galvodami apie poilsio erdvės projektą turėtumėte peržiūrėti, kokie yra terasų pavyzdžiai. Todėl, kad vien tik terasos idėjos nepakanka. Labai gerai, jei jau žinote, ko būtent norite. Šitaip žymiai paprasčiau rasti reikiamus pavyzdžius ne tik internete, bet ir pas mus. Jeigu Jums norėtųsi detaliau sužinoti apie vieną ar kitą tokio paties pobūdžio terasą, tai tuomet galėtumėte pamatyti iš arčiau ir įsigilinti, kokie yra terasų pavyzdžiai, t. y. ne tik lauko terasos nuotraukos, bet ir terasai reikalingos medžiagos, matmenys, spalvų paletė ir kita pageidaujama informacija.

Tikriausiai dažnam žmogui žiūrint į poilsio erdvių nuotraukas gali atrodyti, jog visas jas galima pavadinti terasomis. Tačiau taip nėra. Dėl to, jog yra, pvz., žiemos sodai, kurie skiriasi nuo terasų tvirtesne konstrukcija ir tuo, jog galima joje būti net ir žiemą. Štai terasos ne visos vienodos, jos skirstomos į: termo medienos terasas, maumedžio terasas, kompozito terasas.

Mūsų svetainėje galite rasti daugiau informacijos apie kiekvieną lauko poilsio erdvę: stogines, terasas, žiemos sodus ir kt. Prireikus daugiau informacijos ar kilus klausimams visada galite kreiptis į „Montis“ specialistus, kurie patars, rekomenduos ir sukurs geriausią vietą Jūsų poilsiui!

Tobula poilsio vieta – to reikia kiekvienam žmogui, tai savaime aišku. O kokybiškai sukurta erdvė poilsiui – tai dar svarbiau. Tačiau, svarbiausia yra tai, kad žmonės gerai jaustųsi joje, ar tai būtų lauko terasa, ar žiemos sodas, ar tiesiog stoginė. Todėl ir verta kurti tokią terasą, kuri Jums patiktų ir būtų maloni, nes tik tokioje aplinkoje galėsite deramai atsipalaiduoti, pailsėti, atgauti jėgas ir pasisemti idėjų, įkvėpimo, energijos naujai dienai ir naujiems darbams. Tai ypač svarbu. Tad rinkdamiesi terasą, galite sau surašyti, kas Jums patinka, ko Jūs norėtumėte, o patinkančios lauko terasos nuotraukos galėtų būti Jums kaip pavyzdžiais. Šitaip bus lengviau paaiškinti specialistams, kokie yra Jūsų poreikiai ir lūkesčiai. O po to beliks pastatyti ir mėgautis laisvalaikiu terasoje!