...
loader image

Stoginės terasoms

Poilsio erdvės – puikios vietos atsipalaidavimui, bet tik tuomet, kai jos tinkamai sumontuotos, ypač stoginės terasoms.

Juk kaip gi galima būtų ilsėtis kieme, kai laša lietutis ant galvos ar kaitina saulės spinduliai? Niekaip…

Tad, savaime aišku, jog terasos stogas yra be galo svarbi kiekvienos poilsiui skirtos erdvės dalis. Tuo labiau, jog tai nėra tik apsauga nuo gamtos reiškinių, bet ir vienas esminių terasos dizaino sudedamųjų.

Terasų stogai – kokie jie?

Stogas – apsauga nuo kritulių ir saulės spindulių bei vėjo. Todėl, kaip ir kiekvienam statiniui, taip ir terasai yra labai svarbus tinkamas stogo dangos parinkimas. Juk, savaime aišku, jog norisi geros stoginės virš galvos!

Stoginės terasoms turi būti patvarios ir ilgaamžiškos. Tokios yra aliuminės ir metalinės stoginės. Šios dvi rūšys yra labai populiarios dėl savo kokybiškumo.

Metalinės stoginės
Stogas itin dažnai daromas kaip ir iš aliuminio, taip ir iš metalo. Todėl, kad tai yra ilgaamžiška, atspari įvairioms oro sąlygoms (vėjui, saulės spinduliams ir kt.) statybinė medžiaga. Tokia stoginė suteikia patrauklumo ir prabangos. Tad metalinė stoginė terasai – tai moderni estetika. Dar vienas privalumas tas, kad tokios dangos montavimas yra paprastesnis ir greitesnis, o ir patvarumas itin geras ir dar yra puikus atsparumas deformacijoms. Tačiau verta įsidėmėti, jog būtina rinktis tikrai kokybišką metalą, pvz., cinkuotą. Dėl to reikėtų kreiptis į specialistus, kurie padės parinkti medžiagas ir jas sumontuos.

Aliuminio stoginės
Aliuminio stoginės iš tiesų yra geras pasirinkimas. Jau vien dėl to, kad tokios yra iš lengvos medžiagos, kuri yra labai tvirta ir atspari išorės veiksniams, korozijai. Taip pat gerai tai, kad nėra reikalinga ypatinga priežiūra. Tokia aliuminio stoginė užtikrina patvarumą, nes aliuminiai profiliai yra labai tvirti, nors ir lengvi, bet tai gerai, nes neapkrauna terasos savo svoriu. Terasų stogai iš aliuminio yra modernaus dizaino, tad atrodo tikrai ypatingai. Tuo labiau, jog galima rinktis ir spalvas. Tai konstrukcija, kuri patinka daugeliui!

Aliuminio stoginės įrengimas

Stoginių įrengimas, t. y. terasos stogas iš aliuminio – bene greičiausias ir geriausias, jei palygintume su kitais dengimo būdais. Taip pat tai yra dangos variantas itin gera kaina. Virš galvos esantis stogelis pradžiugins kiekvieną savo grožiu ir patvarumu, o terasos savininką – dar ir finansiniu aspektu. Savaime aišku, jog būtina rinktis kokybę, kuri kainuoja, bet, kaip sakoma – laikas pinigai, o jei norima per trumpesnį laikotarpį pasistatyti terasą, tai tuomet vertėtų rinktis aliuminio konstrukciją.

Terasos stogas ir medžiagos jo įrengimui parenkami atsižvelgiant į projektą, reikiamus matmenis, dizainą ir, žinoma, šeimininkų poreikius ir lūkesčius bei norus. Galima rinktis stogo dangą, pvz., polikarbonatą (skaidrų, matinį, bronzinį) arba grūdintą tonuotą stiklą (pilką ar rudą). Stoginė gali būti tvirtinama prie sienos ar statoma pagal individualų užsakymą. Tokiu atveju tiek laikas įrengimui, tiek statybinės medžiagos gali skirtis nei kad montuojant standartines terasas ir jų stogus. Reikėtų žinoti, jog tokio statinio statybą ir jo stogo dangos darbus vertėtų patikėti profesionalams. Todėl, kad specialistai garantuoja ilgaamžišką kokybę.

Profesionali stoginė terasai – kokia kaina?

Stoginė terasai, kurią suprojektavo ir pastatė profesionalai – žymiai geresnė įvairiais aspektais. Taip, žinoma, tokios lauko terasos kaina gali būti didesnė nei kad žmogus pats darytųsi. Tačiau specialistų atliekamas montavimas užtikrina kokybę ir ilgaamžiškumą bei saugumą. Juk tai svarbiau, ar ne?

Norint sužinoti, kiek Jums kainuotų profesionali stoginė terasai – tereiktų kelių dalykų. Visų pirma, matmenų – kokio ilgio ir pločio bei aukščio turėtų būti stoginė. Visų antra, stoginės dizainas – spalvos ir t. t. Visų trečia, (kas labai susiję su dizainu) – iš kokių medžiagų ji bus statoma. Todėl, savaime aišku, jog iš pradžių reikalingas projektas, kuriame visa tai ir būtų: matmenys, dizainas, medžiagos. Jame tikslūs apskaičiavimai ir net gali būti vizualika – kaip atrodys stoginė. Informacija susijusi su stogine yra reikalinga, kad būtų tiksliai apskaičiuota, kokios bus išlaidos ir kokiems tikslams (medžiagoms, montavimo darbams ir kt.), šitaip matyti, kokia stoginės kaina.

Dėl to ir būtina kreiptis į profesionalius stoginių montuotojus, nes viskas yra aišku jau nuo pat pradžių – kaip viskas bus daroma ir kiek kainuos stoginė. Palyginus – visiškai kitaip yra, jei žmogus pats darosi, nes dažnu atveju prarandama daugiau pinigų, taip pat ne visada užtikrinama kokybė, o ir nemažai laiko užtrunka. Tad, jei norisi sutaupyti ir lėšas, ir laiką – Jums gali padėti Montis komanda!

Terasų stoginės – tikrai verta rinktis!

Terasų stoginės – paprastas sprendimas mėgautis grynu oru ir gamtos grožybėmis šalia savo namų! Tai yra vieta, kurioje negresia perkaitimas kaitros metu, per stiprūs saulės spinduliai ar netikėtai užklupęs lietutis. Taip kad galėsite poilsiauti su savo kompanija kepdami šašlykus ar vakarodami žaidžiant stalo žaidimus. Kita vertus, labai gerai kartais ir pabūti vienam, susilieti su gamta, ar tiesiog pamedituoti vienumoje. Tačiau, tokia vieta gali būti skirta ne tik poilsiui, bet joje taip pat galima darbuotis, juk tai puiki erdvė dirbtuvėms! Darbas arčiau gamtos – gerina darbingumo efektyvumą. Tad dirbti čia – vienas malonumas. Be to, buvimas tokioje aplinkoje gali gerinti sveikatą. Iš tikro nemažai priežasčių, jog tikrai verta rinktis stoginę!

Tokių stoginių įrengimas nėra sudėtingas, bet vertėtų naudotis tuo užsiimančių specialistų paslaugomis. Juk jie geriausiai žino, kaip padaryti, kad būtų užtikrintas malonus poilsis ilgam laikotarpiui.