...
loader image

Verandos

Veranda – tai tarsi erdvė, kuri sujungia kiemą ir namus. Juk joje žmogus jaučiasi lyg būtų gamtoje, bet tuo pačiu jam šilta ir jauku kaip savo svetainėje.

Todėl dauguma žmonių renkasi stiklinės verandos variantą. Kodėl būtent tokį? Na, suprantama, kad uodai neerzintų, lietutis nesugadintų planų, o ir saulės spinduliai per daug nekaitintų. Tad tai suteikia iš tiesų nemažai privalumų. Tokioje patalpoje ne tik komfortiška, bet ir malonu būti ištisus metus.

Aliuminio profilio sistemos gali pasiūlyti visą eilę sprendimų, kokią verandą galima pagaminti. Mes išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir padėsime priimti tinkamiausią iš jų, atitinkanti Jūsų skonį.

Verandom individualumo suteikia profilio spalvos pasirinkimas, stiklinimo spalva, stogo danga, verandos forma, varstomų dalių išdėstymas ir visa eilė kitų detalių.

Verandų stiklinimas skirstomas į dvi pagrindines grupes:

Rėminė sistema
Berėmė sistema

RĖMINĖ STIKLINIMO SISTEMA
Rėminės sistemos privalumai:

Tai pigesnė gaminių kaina.
Nesudėtingas susidėvėjusių ar sugedusių dalių pakeitimas naujomis
Sąlyginai geras sandarumas ir izoliacija

BERĖMĖ STIKLINIMO SISTEMA
Berėmės sistemos privalumai:

Sudaromas puikus panoraminis vaizdas
Didesnis šviesos patekimas į patalpas.
Išvaizda lengva ir elegantiška
Esant poreikiui nesunkiai demontuojasi
Renkantis verandos stiklinimo tipą įsivertinkite vienos ir kitos sistemos pliusus ir minusus.

Verandos stiklinimas – kodėl verta?

Namai ne namai, jei nėra šalia jų poilsio erdvės. Tai žino daugelis. Tad prie namo turi būti vieta susitikimams su draugais ir dažnai tai vadinama – lauko veranda. Tačiau verandų būna įvairių, dažniausiai atviros, įstiklintos arba mišrios. Pastarosios verandos itin funkcionalios, nes jos yra su slenkančiomis sistemomis, tad esant palankiam orui gali būti atvertos tiek sienelės, tiek stogas. Todėl tokia veranda tampa atvira poilsio erdve. O štai, jei orai nepalankūs, bet norisi ir toliau poilsiauti, tai tuomet užsidaro viskas, bet pro stiklą ir toliau galima grožėtis vaizdais. Todėl iš tikro verta užsiimti tokios verandos statyba. Be to, verandos įrengimas – tai būtų Jūsų vaizduotės vaisius, nes sukurtumėte savo svajonių poilsio erdvę! Todėl tai taptų puikia vieta, kurioje norėsis ilsėtis ir priimti svečius bei pramogauti.

Tačiau tai ne tik puiki vieta poilsiui ir susitikimams su sava kompanija, nes stiklinė veranda prie namo, kuri yra itin gerai izoliuota – tai geresnis paties namo energoefektyvumas. Todėl, kad į namus neprasiskverbia šaltis ir neišeina šiluma. Taip pat tokio namo nekilnojamo turto vertė žymiai išauga. Tad, jei ateityje sugalvosite parduoti tokį namą, tai žinokite, jog būtent dėl verandos kaina bus didesnė. Ypač, jei veranda stiklinė ir jos plotis didesnis.

Taip kad iš tikro vertas dėmesio verandos stiklinimas. Turėtumėte apie tai pagalvoti, jei jau turite verandą, kuri dar nėra įstiklinta. Taip pat vertėtų tai apsvarstyti net jei dar neturite verandos, bet planuojate ją statyti. Tačiau galite negaišti savo brangaus laiko ir visus darbus susijusius su verandos statyba patikėti profesionalams! Taip pat ir verandos įrengimas gali būti paskirtas specialistams. Juk žymiai geriau džiaugtis veranda, kuri greičiau ir kokybiškiau pastatyta!

Stiklinės verandos kaina

Verandos statyba sudaryta iš etapų. Pirmiausia, išsiaiškinama, kokios verandos norisi – poreikiai, lūkesčiai ir galimybės (vieta poilsio erdvei ir finansai). Tuomet ruošiamas toks kaip projektas, sąmata, nes būtina žinoti, ko būtent reikės norimai verandai (kiek ir kokių statybinių medžiagų). Po to yra atliekamas montavimas ir įrengimas. Tad norint sužinoti, kokia bus verandos kaina – vertėtų jau nuo pat pradžių tai aptarti su specialistais. Todėl, kad jie puikiai žino, kokios konstrukcijos ir medžiagos yra iš tikro geros (kad nereiktų po to permokėti už remontą ar dalių pakeitimą). Taip pat jie gali parekomenduoti, koks stiklinimas yra tinkamesnis atitinkamu atveju – pateikti visus pliusus ir minusus, kad žmogus galėtų apsispręsti dėl verandos pasirinkimo ir jos dizaino.

Verandos stiklinimas gali būti įvairus, t. y. medžiagų ir dizaino aspektais, o ir pačios poilsio erdvės matmenys gali būti skirtingi, dėl to skiriasi ir kaina. Taip pat kainos priklauso ir nuo sistemos, kokia yra pasirenkama – rėminė ar berėmė.

Mažiau kainuoja rėminė sistema, nes jai naudojami pigesni gaminiai. Taip pat nėra nei sudėtingas, nei brangus dalių remontas ar pakeitimas. Tačiau tai nereiškia, jog blogesnės kokybės. Tokia veranda yra puiki ir ilgaamžiška. Tiesiog ne tokia „super“ gera kaip itin modernios verandos su berėme sistema.

Brangiau kainuojanti berėmė veranda yra iš tiesų nuostabi. Vien dėl to, jog pro jos stiklines sienas matomas nepriekaištingas vaizdas! Juk visos verandos dizainas – tai elegancija, kuri matoma iš tolo. Todėl montavimui parenkamos aukštos kokybės medžiagos atsižvelgiant į pageidaujamą verandos išvaizdą.

Savaime aišku, jog ne tik dėl sistemos (rėminės, berėmės) skiriasi kaina. Juk, jei plotas didesnis ir yra parinkta rėminė sistema, tai, žinoma, jog tokia veranda kainuos daugiau nei maža berėmė veranda. Kita vertus, ne visada būtina rinktis brangiau kainuojančią. Todėl, kad svarbiausia yra kokybė ir kad Jums tiktų ir patiktų!

Dažnu atveju pateikiamos standartinių verandų kainos ar atskiros jų dalių (stiklinimo, stogo) kainos. Tačiau, jei matote, jog nėra tų matmenų, kurių Jums reikia, tai tuomet įmanoma pastatyti verandą pagal individualų užsakymą su tokiais matmenimis, kurių norisi būtent Jums. Tai būtų unikalus verandos projektas, kuriam pasirinktumėte profilio ir stiklinimo spalvas, stogo dangą, pačią verandos formą, slankiųjų sistemų, varstomų dalių variantą ir jų išdėstymą, taip pat ir kitus dalykus.

Sukurkite erdvę poilsiui, kurioje bus gera ir Jums, ir Jūsų artimiesiems – mažiems ir dideliems!