Tinkamai parinkus konstrukcijos profilius galima sukonfigūruoti gaminiuose įvairaus dydžio ir atidarymo tipo varčias – varstomas ar nustumiamas. Platus stiklinimo pasirinkimas leidžia sukurti pageidaujamą estetinę statinio išvaizdą ir keliamus techninius šilumos atitikimus.  Jų aukštis ir plotis parenkami atsižvelgiant į vėjo apkrovas, veikiančias konstrukciją naudojimo regione.

Gamyboje naudojame sertifikuotus Europoje ALUTECH kompanijos aliuminio profilių sistemas ALT 100, ALT F50 ir kitas kurios skirtos verandų stiklinimo rėmams gaminti, aliuminio durų ir langų gamyboje, balkonų stiklinimui ar stiklinių fasadų įrengimui.  Tinkamai parinktos sistemos gaminių konstrukcijos apsaugo nuo lietaus ir vėjo, triukšmo ir dulkių, pagerina šilumos izoliaciją, sukuria papildomą jaukumą ir komfortą. 

Visi ALT sistemos profiliai yra presuojami tik iš pirminio aliuminio (kaip ir visi kiti sistemos produktai) ir padengti poliesterio milteliais, kurie užtikrina aukštą atsparumą atmosferos poveikiui ir ilgaamžiškumą.